15.07.2022

Z przyjemnością prezentujemy wielofunkcyjne boisko sportowe, które powstało na terenie Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego im. dr. Emila Cyrana w Lublińcu przy Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży.
Dyrekcja Szpitala wraz z kierownictwem i pracownikami oddziału składa serdeczne podziękowania dla Fundacji Santander Bank Polska S.A. im. Ignacego Jana Paderewskiego z siedzibą w Warszawie za okazane wsparcie finansowe i przekazaną darowiznę w kwocie 125.000,00 zł.
Darowizna przeznaczona została na modernizację infrastruktury rekreacyjnej oraz doposażenie ogrodu. Równocześnie zapewniamy, iż przekazana darowizna przyczyni się do uatrakcyjnienia pobytu w Naszej placówce najmłodszym Pacjentom, a zajęcia prowadzone na nowopowstałym obiekcie będą miały pozytywny wpływ na ich rehabilitację.
Dziękujemy za piękny gest i życzymy sukcesów zawodowych i pomyślności.

boisko-1

boisko-2

boisko-3

boisko-4

05.07.2022

 

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego im. dr. Emila Cyrana w Lublińcu pragnie złożyć podziękowania Nauczycielom, Opiekunom i Uczniom V Liceum Ogólnokształcącego w Gliwicach

za realizację projektu „Kolorowa ławeczka dla Pacjenta”.

Grupa realizująca projekt społeczny powtórnie przyczyniła się do udekorowania przestrzeni Szpitala przez odmalowanie ławek oraz pielęgnację klombu znajdującego się na terenie Szpitala.

Dyrekcja WSN wraz z Pacjentami i Pracownikami 

składa serdeczne podziękowania za zaangażowanie i dobrowolną pomoc

 w upiększeniu  terenu Szpitala, życząc jednocześnie, aby okazane dobro powróciło z podwójną mocą.

 

Odmalowanie ławek oraz pielęgnację klombu.

Odmalowanie ławek oraz pielęgnację klombu.

Odmalowanie ławek oraz pielęgnację klombu.

Odmalowanie ławek oraz pielęgnację klombu.

Odmalowanie ławek oraz pielęgnację klombu.

 

 

 

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego im. dr. Emila Cyrana w Lublińcu pragnie złożyć serdeczne podziękowania za przekazanie darów dla Oddziału Psychiatrycznego dla Dzieci i Młodzieży,

firmie Jeronimo Martins Polska S.A. ul. Żniwna 5, 62-025 Kostrzyn.

 

yrekcja Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego im. dr. Emila Cyrana w Lublińcu pragnie złożyć serdeczne podziękowania za przekazanie darów dla Oddziału Psychiatrycznego dla Dzieci i Młodzieży, firmie Jeronimo Martins Polska S.A. ul. Żniwna 5, 62-025 Kostrzyn.

 

 

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego im. dr. Emila Cyrana w Lublińcu wraz z kierownictwem i personelem Oddziału Psychiatrycznego dla Dzieci i Młodzieży pragnie złożyć serdeczne podziękowania Fundacji Santander Bank Polska S.A. im. Ignacego Jana Paderewskiego z siedzibą w Warszawie, Aleja Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa, za przekazanie darowizny w kwocie 125.000,00zł na rewitalizację ogrodu Oddziału Psychiatrycznego dla Dzieci i Młodzieży, którego jednym z elementów będzie budowa boiska wielofunkcyjnego.

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego im. dr. Emila Cyrana w Lublińcu wraz z kierownictwem i personelem Oddziału Psychiatrycznego dla Dzieci i Młodzieży pragnie złożyć serdeczne podziękowania Fundacji Santander Bank Polska S.A. im. Ignacego Jana Paderewskiego z siedzibą w Warszawie, Aleja Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa,

 

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego im. dr. Emila Cyrana w Lublińcu pragnie złożyć serdeczne podziękowania za przekazanie w trudnych czasach walki z pandemią przez firmę FILTER SERVICE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedziba w Zgierzu, przy ul. Sadowej 7a, 95-100 Zgierz, maseczek medycznych FS20 FFP2 w ilości 2000 sztuk oraz maseczek FS 930V FFP3 w ilości 1000 sztuk, oraz dla Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach, za przekazanie testów antygenowych PANBIO Covid-19 Rapid Test Device w ilości 6 opakowań (150 sztk) i ABBOTT – PANBIO Covid-19 AG RAPID 25T w ilości 20 opakowań (500 sztuk), wykorzystane dla pacjentów i pracowników Szpitala

 

 

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego im. dr. Emila Cyrana w Lublińcu wraz z kierownictwem oraz personelem Zakładu Opiekuńczo Leczniczego Psychiatrycznego składa serdeczne podziękowania „Fundacji Biedronka” z siedzibą w Poznaniu, ul. Pl. Wiosny Ludów 2, 61-831 Poznań, za otrzymana darowiznę w postaci środków ochronnych, higienicznych i dezynfekcyjnych oraz rękawiczek jednorazowych dla pacjentów i personelu naszego Szpitala.

 

 

 

 22.12.2021

 

podziękowania dla CKZiU Lubliniec za szkolenia

 

 

03.11.2021

 

Kolorowa Wiosna dla Dzieci w Lublińcu

 

W sobotę, 23 października 2021 roku grupa uczniów, rodziców, nauczycieli i przyjaciół V Liceum Ogólnokształcącego w Gliwicach zorganizowała akcję charytatywną Szkolnego Koła Wolontariatu „Kolorowa Wiosna dla Dzieci w Lublińcu”.
W ramach akcji przed Oddziałem Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego im. dr Emila Cyrana w Lublińcu zasadzone zostały cebulki wiosennych kwiatów – hortensje, piwonii oraz hibiskusów. Dodatkowo przekazane zostały własnoręcznie wykonane kartki przez podopiecznych DPS „Nasz dom” w Gliwicach, które sprawiły dzieciom wiele radości.
Dzięki wsparciu oraz zaangażowaniu wolontariuszy z V LO w Gliwicach widok z okien Oddziału będzie weselszy i wraz z nadejściem wiosny rabata stanie się festiwalem kolorów.
Wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji charytatywnej składamy ogromne podziękowania za każdą przyniesioną cebulkę, za poświęcony czas oraz za zaangażowanie w dobrowolną, nieodpłatną pomoc w stworzeniu ogrodu z myślą o naszych małoletnich Pacjentach. Dziękujemy również Podopiecznym DPS „Nasz Dom”, którzy poprzez wykonanie własnoręcznych prac zadbali o dobre samopoczucie najmłodszych.
W szczególności podziękowania należą się organizatorce Pani Ewie Trybalskiej za uwrażliwianie młodych ludzi na potrzeby bezinteresownego pomagania innym, zwłaszcza osobom chorym.

 

 

 

 

04.06.2021

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego im. dr. E. Cyrana w Lublińcu
wraz Z Kierownikiem i Personelem Oddziału Leczenia Zaburzeń Afektywnych
pragnie złożyć serdeczne podziękowania

Pani Annie Żołdak
Fundacja Biedronki

za otrzymaną darowiznę w postaci produktów spożywczych oraz higienicznych dla pacjentów naszego Szpitala.
Państwa gest powoduje, że łańcuch dobrych serc powiększa się oraz daje radość, którą możemy dzielić się z innymi.
Dziękujemy za okazaną bezinteresowną pomoc oraz życzliwość tym, którzy tak bardzo ich potrzebują.

 

 

 

 

 

18.05.2021

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego im. dr. E. Cyrana w Lublińcu

wraz

Z Kierownikiem i Personelem Oddziału Psychiatrycznego dla Dzieci i Młodzieży

pragnie złożyć serdeczne podziękowania Dyrekcji, Nauczycielom

a przede wszystkim Rodzicom i Uczniom

V Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Gliwicach

za obdarowanie małoletnich pacjentów tutejszego Szpitala licznymi prezentami:

sprzętem sportowym i rekreacyjnym (puzzlami, grami, filmami, itp.), artykułami papierniczymi

i kosmetycznymi oraz odzieżą dla najbardziej potrzebujących dzieci.

Państwa prezenty umilą pobyt Pacjentów w Szpitalu i będą służyły dzieciom podczas ich zmagań z chorobą.

Doceniając piękny gest podarunków, pragniemy wyrazić serdeczne podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w tak wspaniałą inicjatywę, która wywołała ogrom radości i uśmiechu na twarzach dzieci.

 link do szczegółów

 

 

 

W imieniu Dyrekcji Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego dr. E. Cyrana w Lublińcu oraz naszych małych pacjentów z oddziału psychiatrycznego dla Dzieci i Młodzieży składamy serdeczne podziękowania firmie IKEA za otrzymaną darowiznę, bezinteresowną pomoc oraz życzliwość, które w szczególny sposób przyczyniły się do podniesienia standardu naszej placówki i zapewniły lepszy byt naszym pacjentom.

Dzięki darczyńcom nasi pacjenci mają możliwość zabawy i odpoczynku w pięknym kolorowym otoczeniu – a nie ma nic piękniejszego niż uśmiech na twarzy dziecka. Dziękujemy.

 

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego dr. E. Cyrana w Lublińcu wraz z pracownikami pragnie złożyć wyrazy uznania i wdzięczności wszystkim darczyńcom za wspaniałą inicjatywę pomocy dla naszego szpitala w postaci żeli antybakteryjnych, maseczek, przyłbic, dezynfekcji, testów psychologicznych

i pedagogicznych, puf dziecięcych oraz wsparcie finansowe.

Dziękujemy za życzliwy gest i wsparcie, za wyraz dobroci i chęci niesienia pomocy.

 

Pięknie dziękujemy

 • Zalchem Chemia Gospodarcza A.Zalski, D.Adamus, D.Zalski, A.Werk Sp.J. – Zwierzyniec Pierwszy
 • Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego
 • Fundacja Wielkiej  Orkiestry Świątecznej Pomocy
 • Agencji Rezerw Materiałowych w Lublińcu
 • Ochotnicza Straż Pożarna w Lublińcu
 • „Katowice szyją maseczki dla medyków”
 • Inicjatywa Obywatelska Pomoc Koronawirus Lubliniec
 • Wydział Inżynierii Biomedycznej Politechniki Śląskiej w Zabrzu
 • Angelini Pharma Polska sp. z o.o  Łazy
 • Fundacja Siepomaga
 • Asseco Poland S.A.
 • Nadleśnictwo Rudziniec
 • Nadleśnictwo Olesno
 • Nadleśnictwo Lubliniec
 • Firma ZUBR A.Gabrysiak
 • Dom Zakonny Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej