Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego im. dr. Emila Cyrana w Lublińcu pragnie złożyć serdeczne podziękowania za przekazanie darów dla Oddziału Psychiatrycznego dla Dzieci i Młodzieży,

firmie Jeronimo Martins Polska S.A. ul. Żniwna 5, 62-025 Kostrzyn.

 

 

 

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego im. dr. Emila Cyrana w Lublińcu wraz z kierownictwem i personelem Oddziału Psychiatrycznego dla Dzieci i Młodzieży pragnie złożyć serdeczne podziękowania Fundacji Santander Bank Polska S.A. im. Ignacego Jana Paderewskiego z siedzibą w Warszawie, Aleja Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa, za przekazanie darowizny w kwocie 125.000,00zł na rewitalizację ogrodu Oddziału Psychiatrycznego dla Dzieci i Młodzieży, którego jednym z elementów będzie budowa boiska wielofunkcyjnego.

 

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego im. dr. Emila Cyrana w Lublińcu pragnie złożyć serdeczne podziękowania za przekazanie w trudnych czasach walki z pandemią przez firmę FILTER SERVICE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedziba w Zgierzu, przy ul. Sadowej 7a, 95-100 Zgierz, maseczek medycznych FS20 FFP2 w ilości 2000 sztuk oraz maseczek FS 930V FFP3 w ilości 1000 sztuk, oraz dla Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach, za przekazanie testów antygenowych PANBIO Covid-19 Rapid Test Device w ilości 6 opakowań (150 sztk) i ABBOTT – PANBIO Covid-19 AG RAPID 25T w ilości 20 opakowań (500 sztuk), wykorzystane dla pacjentów i pracowników Szpitala

 

 

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego im. dr. Emila Cyrana w Lublińcu wraz z kierownictwem oraz personelem Zakładu Opiekuńczo Leczniczego Psychiatrycznego składa serdeczne podziękowania „Fundacji Biedronka” z siedzibą w Poznaniu, ul. Pl. Wiosny Ludów 2, 61-831 Poznań, za otrzymana darowiznę w postaci środków ochronnych, higienicznych i dezynfekcyjnych oraz rękawiczek jednorazowych dla pacjentów i personelu naszego Szpitala.

 

 

 

 22.12.2021

 

podziękowania dla CKZiU Lubliniec za szkolenia

 

 

03.11.2021

 

Kolorowa Wiosna dla Dzieci w Lublińcu

 

W sobotę, 23 października 2021 roku grupa uczniów, rodziców, nauczycieli i przyjaciół V Liceum Ogólnokształcącego w Gliwicach zorganizowała akcję charytatywną Szkolnego Koła Wolontariatu „Kolorowa Wiosna dla Dzieci w Lublińcu”.
W ramach akcji przed Oddziałem Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego im. dr Emila Cyrana w Lublińcu zasadzone zostały cebulki wiosennych kwiatów – hortensje, piwonii oraz hibiskusów. Dodatkowo przekazane zostały własnoręcznie wykonane kartki przez podopiecznych DPS „Nasz dom” w Gliwicach, które sprawiły dzieciom wiele radości.
Dzięki wsparciu oraz zaangażowaniu wolontariuszy z V LO w Gliwicach widok z okien Oddziału będzie weselszy i wraz z nadejściem wiosny rabata stanie się festiwalem kolorów.
Wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji charytatywnej składamy ogromne podziękowania za każdą przyniesioną cebulkę, za poświęcony czas oraz za zaangażowanie w dobrowolną, nieodpłatną pomoc w stworzeniu ogrodu z myślą o naszych małoletnich Pacjentach. Dziękujemy również Podopiecznym DPS „Nasz Dom”, którzy poprzez wykonanie własnoręcznych prac zadbali o dobre samopoczucie najmłodszych.
W szczególności podziękowania należą się organizatorce Pani Ewie Trybalskiej za uwrażliwianie młodych ludzi na potrzeby bezinteresownego pomagania innym, zwłaszcza osobom chorym.

 

 

 

 

04.06.2021

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego im. dr. E. Cyrana w Lublińcu
wraz Z Kierownikiem i Personelem Oddziału Leczenia Zaburzeń Afektywnych
pragnie złożyć serdeczne podziękowania

Pani Annie Żołdak
Fundacja Biedronki

za otrzymaną darowiznę w postaci produktów spożywczych oraz higienicznych dla pacjentów naszego Szpitala.
Państwa gest powoduje, że łańcuch dobrych serc powiększa się oraz daje radość, którą możemy dzielić się z innymi.
Dziękujemy za okazaną bezinteresowną pomoc oraz życzliwość tym, którzy tak bardzo ich potrzebują.

 

 

 

 

 

18.05.2021

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego im. dr. E. Cyrana w Lublińcu

wraz

Z Kierownikiem i Personelem Oddziału Psychiatrycznego dla Dzieci i Młodzieży

pragnie złożyć serdeczne podziękowania Dyrekcji, Nauczycielom

a przede wszystkim Rodzicom i Uczniom

V Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Gliwicach

za obdarowanie małoletnich pacjentów tutejszego Szpitala licznymi prezentami:

sprzętem sportowym i rekreacyjnym (puzzlami, grami, filmami, itp.), artykułami papierniczymi

i kosmetycznymi oraz odzieżą dla najbardziej potrzebujących dzieci.

Państwa prezenty umilą pobyt Pacjentów w Szpitalu i będą służyły dzieciom podczas ich zmagań z chorobą.

Doceniając piękny gest podarunków, pragniemy wyrazić serdeczne podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w tak wspaniałą inicjatywę, która wywołała ogrom radości i uśmiechu na twarzach dzieci.

 link do szczegółów

 

 

 

W imieniu Dyrekcji Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego dr. E. Cyrana w Lublińcu oraz naszych małych pacjentów z oddziału psychiatrycznego dla Dzieci i Młodzieży składamy serdeczne podziękowania firmie IKEA za otrzymaną darowiznę, bezinteresowną pomoc oraz życzliwość, które w szczególny sposób przyczyniły się do podniesienia standardu naszej placówki i zapewniły lepszy byt naszym pacjentom.

Dzięki darczyńcom nasi pacjenci mają możliwość zabawy i odpoczynku w pięknym kolorowym otoczeniu – a nie ma nic piękniejszego niż uśmiech na twarzy dziecka. Dziękujemy.

 

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego dr. E. Cyrana w Lublińcu wraz z pracownikami pragnie złożyć wyrazy uznania i wdzięczności wszystkim darczyńcom za wspaniałą inicjatywę pomocy dla naszego szpitala w postaci żeli antybakteryjnych, maseczek, przyłbic, dezynfekcji, testów psychologicznych

i pedagogicznych, puf dziecięcych oraz wsparcie finansowe.

Dziękujemy za życzliwy gest i wsparcie, za wyraz dobroci i chęci niesienia pomocy.

 

Pięknie dziękujemy

 • Zalchem Chemia Gospodarcza A.Zalski, D.Adamus, D.Zalski, A.Werk Sp.J. – Zwierzyniec Pierwszy
 • Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego
 • Fundacja Wielkiej  Orkiestry Świątecznej Pomocy
 • Agencji Rezerw Materiałowych w Lublińcu
 • Ochotnicza Straż Pożarna w Lublińcu
 • „Katowice szyją maseczki dla medyków”
 • Inicjatywa Obywatelska Pomoc Koronawirus Lubliniec
 • Wydział Inżynierii Biomedycznej Politechniki Śląskiej w Zabrzu
 • Angelini Pharma Polska sp. z o.o  Łazy
 • Fundacja Siepomaga
 • Asseco Poland S.A.
 • Nadleśnictwo Rudziniec
 • Nadleśnictwo Olesno
 • Nadleśnictwo Lubliniec
 • Firma ZUBR A.Gabrysiak
 • Dom Zakonny Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej