Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego im. dr. Emila Cyrana w Lublińcu wraz z kierownictwem i personelem Oddziału Psychiatrycznego dla Dzieci i Młodzieży pragnie złożyć serdeczne podziękowania Fundacji Santander Bank Polska S.A. im. Ignacego Jana Paderewskiego z siedzibą w Warszawie, Aleja Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa, za przekazanie darowizny w kwocie 125.000,00zł na rewitalizację ogrodu Oddziału Psychiatrycznego dla Dzieci i Młodzieży, którego jednym z elementów będzie budowa boiska wielofunkcyjnego.

 

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego im. dr. Emila Cyrana w Lublińcu pragnie złożyć serdeczne podziękowania za przekazanie w trudnych czasach walki z pandemią przez firmę FILTER SERVICE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedziba w Zgierzu, przy ul. Sadowej 7a, 95-100 Zgierz, maseczek medycznych FS20 FFP2 w ilości 2000sztuk oraz maseczek FS 930V FFP3 w ilości 1000sztuk, wykorzystane dla pacjentów i pracowników Szpitala.

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego im. dr. Emila Cyran w Lublińcu pragnie złożyć serdeczne podziękowania za otrzymanie w trudnych czasach walki z pandemią z Wojewódzkiego Magazynu Sprzętu Obrony Cywilnej i Sprzętu Przeciwpowodziowego i Rezerw w Tychach, testów antygenowych PANBIO Covid-19 Rapid Test Device w ilości 6 opakowań (150sztk) i ABBOTT – PANBIO Covid-19 AG RAPID 25T w ilości 20 opakowań (500sztuk), wykorzystane dla pacjentów i pracowników Szpitala.

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego im. dr. Emila Cyrana w Lublińcu wraz z kierownictwem oraz personelem Zakładu Opiekuńczo Leczniczego Psychiatrycznego składa serdeczne podziękowania „Fundacji Biedronka” z siedzibą w Poznaniu, ul. Pl. Wiosny Ludów 2, 61-831 Poznań, za otrzymana darowiznę w postaci środków ochronnych, higienicznych i dezynfekcyjnych oraz rękawiczek jednorazowych dla pacjentów i personelu naszego Szpitala.

 

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego im. dr. E. Cyrana w Lublińcu

wraz

z Kierownikiem i Personelem Oddziału Psychiatrycznego dla Dzieci i Młodzieży

pragnie złożyć serdeczne podziękowania Dyrekcji, Nauczycielom

a przede wszystkim Rodzicom i Uczniom

V Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Gliwicach

za obdarowanie małoletnich pacjentów tutejszego Szpitala licznymi prezentami:

sprzętem sportowym i rekreacyjnym (puzzlami, grami, filmami, itp.), artykułami papierniczymi

i kosmetycznymi oraz odzieżą dla najbardziej potrzebujących dzieci.

Państwa prezenty umilą pobyt Pacjentów w Szpitalu i będą służyły dzieciom podczas ich zmagań z chorobą.

Doceniając piękny gest podarunków, pragniemy wyrazić serdeczne podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w tak wspaniałą inicjatywę, która wywołała ogrom radości i uśmiechu na twarzach dzieci.

 

V LO dla Dzieci 1

 

V LO dla Dzieci 2

 

V LO dla Dzieci 3

 

V LO dla Dzieci 4

 

V LO dla Dzieci